Launch demo modal

Hakkımızda

Hakkımızda

Beşli Tekstil 30.03.2008 tarihinde Ali Beşli ve Mehmet Oğuz tarafından kurulmuş olup, Büyükçekmece Kıraç Mevkiinde faliyete başlamıştır.

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir.

''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''. İlkesiyle Beşli Tekstil kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir.

Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan Beşli Tekstil çalışanları, firmalarını iç ve dış piyasada hatırı sayılır bir yere getirmiştir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Beşli Tekstil için çalışmaktayız.

Ülkemize her geçen gün daha fazla katkı sağlamak, her geçen gün daha fazla istihdam için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışacağız ve en iyisini yapacağız.

2008 Yılında Benetton üretimi ile tekstil sektörüne giren firmamız, 2009 yılında Benetton'un yanı sıra Mudo, Fatface ile üretimine devam etmektedir.

 

 

Beşli Tekstil müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutan bir kuruluştur.

Genç ve dinamik kadrosuyla, yeniliğe ve değişime her zaman açık verilen terminleri zamanında teslim etmeyi hedeflemiş, kaliteli, güvenirlilik ve ekip çalışmasını benimsemiştir.